Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Навколишнє середовище та дитячі товари Emmaljunga

В Emmaljunga ми твердо віримо, що важливо активно рухатися до здорового та екологічного способу життя. Як власник Emmaljunga ви можете пишатися. Пишайтеся, що ваша коляска виготовлена ​​в найкращих умовах. Пишайтеся, що Emmaljunga бере відповідальність за навколишнє середовище. Ваша Emmaljunga створена для вас, враховуючи наступне покоління.

Зелена фабрика

Ми переконані, що продуктивність і довговічність можуть йти рука об руку. Все йде до цього, щоб створити екологічно чисті дитячі коляски з безпекою і якістю світового класу. Все пронизане метою стати "зеленої" фабрикою. Щоб досягти цього, потрібно йти крок за кроком. Наступним кроком є, принаймні, 50% матеріалу у вашій колясці, що підлягає переробці.

Останні природні інвестиції Emmaljunga

2000

Emmaljunga вирішила не переносити виробництво в Азію на відміну від більшості наших конкурентів.

2006

Ми економимо 150 кубометрів викопного палива в рік на опалення, встановлюючи 7 теплових насосів.

2007

Наш завод тепер економить 400 тонн CO2 на рік.

2011

Вся електроенергія надходить з поновлюваних джерел енергії. Вся теплова енергія надходить з поновлюваних джерел енергії без копалин (RME).

2012

Закрита система очищення води (0% викидів).

2018

Ми встановили 2500 м2 сонячних панелей на заводі, які виробляють 250 000 кіловат-годин на рік.

Відновлювана енергія

Ми працюємо над тим, щоб стати якомога більш самостійними. Тому ми побудували 2500 м2 сонячних батарей на даху заводу, щоб виробляти власну електроенергію на нашому заводі. Іньша первинна енергія надходить виключно від сертифікованої гідроенергетики. Зелена фабрика вимагає зеленої енергії!

Екологічні інвестиції

Наші інвестиції в охорону навколишнього середовища привели до того, що наш завод в Швеції повністю обігріли. У нас є своя власна програма утилізації, і завод сертифікований за стандартом ISO14001. У нас також є закрита система очищення води, яка взагалі нічого не викидає в воду.

Надійні коляски

Emmaljunga створена, щоб бути надійною. Ми співпрацюємо з нашими спеціалізованими роздрібними продавцями, що-б постійно стежити за надійністю наших товарів, і мінімізувати непотрібні витрати і транспортування.

Опалення без копалин

У Emmaljunga є власна обробка поверхні для контролю поверхні наших дитячих колясок. Щоб скористатися енергією, ми встановили 7 теплових насосів потужністю 50 кВт, які повертають теплову енергію. Взимку ця спеціальна система обігріває всю фабрику, а це означає, що Emmaljunga має абсолютно без вугельне опалення. За оцінками, це зменшило викиди CO2 на 400 тонн на рік.Рекомендовані товари
Схожі статті
20.05.2020

Emmaljunga займає передові позиції щодо соціальних та екологічних питань. Наша робота з питань стало..

22.05.2020

Коляска Emmaljunga розроблена для використання протягом багатьох років. Тканини високої якості Наш..

15.05.2020

Завдяки починанням, в захопленні деталями, якістю і безпекою для всіх дітей, Emmaljunga зберегла цю ..

18.05.2020

В Emmaljunga ми твердо віримо, що важливо активно рухатися до здорового та екологічного способу житт..

15.01.2019

Шасі NXT60 є молодшим братом NXT90, володіючи всіма функціями NXT90, NXT60 є при цьому більш компакт..